Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​
