Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
