Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Created
lv: Izveidots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Changed
lv: Labots
