Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Created
nn: Laga

en: Roles
nn: Roller

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar
