Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Paths
ru: Пути

en: Created
ru: Создано

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: Changed
ru: Изменение

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
