Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge
