Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet
