Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Paths
uk: Шляхи

en: Created
uk: Створено

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label?

en: Changed
uk: Змінено

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Delete campaign
uk: Видалити кампанію

en: Add campaign
uk: Додати кампанію

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
