Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: ID
vi: Mã

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Roles
vi: Vai trò

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Campaign
vi: Chiến dịch
