Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Created
bs: Kreiran

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge
