Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Paths
de: Pfade

en: Created
de: Erstellt

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Roles
de: Rollen

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: Are you sure you want to delete %label?
de: Möchten Sie %label wirklich löschen?

en: Changed
de: Geändert

en: Campaign
de: Kampagne

en: Campaign name
de: Kampagnenname

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: %label has been updated.
de: %label wurde aktualisiert.

en: %label was deleted.
de: %label wurde gelöscht.

en: %label has been added.
de: %label wurde hinzugefügt.
