Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Changed
eu: Aldatuta
