Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Paths
fi: Polut

en: Created
fi: Luotu

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: Changed
fi: Muuttunut
