Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Are you sure you want to delete %label?
hi: क्या आप वाकई %label हटाना चाहते हैं?

en: Changed
hi: बदल गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
