Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: ID
ps: پېژند

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟
