Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
