Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Created
af: Geskep

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle
