Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: ID
am: አይዲ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
