Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd
