Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
