Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
