Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Paths
et: Asukohad

en: Created
et: Loodud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Changed
et: Muudetud

en: Campaign
et: Kampaania
