Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Created
fil: Inilikha

en: Roles
fil: Mga papel
