Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
