Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Paths
it: Percorsi

en: Created
it: Creato

en: Visibility
it: Visibilità

en: Roles
it: Ruoli

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Are you sure you want to delete %label?
it: Vuoi davvero eliminare %label?

en: Changed
it: Modificato
