Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Paths
lt: Keliai

en: Created
lt: Sukurta

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Changed
lt: Pakeista
