Lightbox Campaigns (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Created
pl: Utworzono

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Campaign
pl: Kampania

en: Delete campaign
pl: Usuń kampanię
