Lightbox Campaigns (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Created
sv: Skapad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: Changed
sv: Ändrad

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
