lightGallery (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Advanced
hi: विकसित

en: Media
hi: मीडिया

en: General
hi: सामान्य

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
