lightGallery (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced
it: Avanzate

en: General
it: Generale

en: Thumbnails
it: Miniature

en: Custom settings
it: Impostazioni personalizzate

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
