lightGallery (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Media
km: មេឌៀ

en: General
km: ទូទៅ​

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
