lightGallery (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Advanced
oc: Avançat

en: Media
oc: Mèdia

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
