lightGallery (2.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Advanced
ar: متقدم

en: Media
ar: ميديا

en: General
ar: عام

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
