lightGallery (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
