lightGallery (2.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Media
el: Μέσα

en: General
el: Γενικά

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
