lightGallery (2.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Advanced
et: Täpsem

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
