lightGallery (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Media
fa: رسانه

en: General
fa: عمومی

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
