lightGallery (2.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Advanced
hr: Napredno

en: Media
hr: Mediji

en: General
hr: Općenito

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
