lightGallery (2.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Media
hy: Մեդիա

en: General
hy: Ընդհանուր

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
