lightGallery (2.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Advanced
ja: 高度

en: Media
ja: メディア

en: General
ja: 全般

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Custom settings
ja: カスタム設定

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
