lightGallery (2.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი
