lightGallery (2.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Media
lv: Multivide

en: General
lv: Galvenie

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
