lightGallery (2.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Media
sk: Médiá

en: General
sk: Všeobecné

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: License key
sk: Licenčný kľúč

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
