lightGallery (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Media
ta: ஊடகம்

en: General
ta: பொது
