lightGallery (2.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced
da: Avanceret

en: General
da: Generelt

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
