lightGallery (2.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Media
gl: Medios

en: General
gl: Xeral

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
