lightGallery (2.0.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: General
nl: Algemeen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Custom settings
nl: Aangepaste instellingen

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Licence key
nl: Licentiesleutel

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
nl: Selecteer het loading-attribuut voor afbeeldingen. <a href=":link">Meer leren over het loading-attribuut voor afbeeldingen.</a>
