lightGallery (2.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: General
pl: Ogólne

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Configure settings
pl: Konfiguracja ustawień

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Thumbnail image style
pl: Styl miniaturki
