lightGallery (2.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced
sv: Utökad

en: General
sv: Allmän

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
