lightGallery (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Media
th: สื่อ

en: General
th: ทั่วไป
